STĚHUJEME SE

29. května 2016 v 14:00 | Girri
Zdravíme vás všechny!
Možná jste si mysleli, že jsme zahálely. Ale my jsme nezahálely! :D Píšeme, i když už ne tak často, jako třeba před rokem. A hlavně ne tady, nábrž na našem novém blogu.
Proč?
Já osobně jsem potřebovala změnu. Nový směr, kompletně nový vzhled. Možná i trochu samostatnosti a volnosti, které na blogu.cz zas tak tolik nenajdete. Ano, změnily jsme i blogovací platformu. Jsme na Wordpressu a zatím docela spokojené. Obsah blogu se pravděpodobně nebude příliš lišit od toho, který byl doposud. Povídky, úvahy, stížnosti :D, občas snad nějaké obrázky, recenze na knížky a podobně. Zatím se ještě zabydlujem, upravujem, takže spoustu věcí chybí. V oblíbených odkazech je asi jen pět blogů, což hodláme napravit a přidat tam zbytek. Takže nezoufejte, pokud se tam nenajdete. :D Stránku O nás se nám taky ještě nepodařilo sepsat. Jedna novinka mi dělá velkou radost, a to je playlist. v menu najdete naše oblíbené album od úžasné japonské skupiny SEKAI NO OWARI. Rozhodně doporučuju si ho pustit.
Na našem novém blogu už jsou nějaké články. Dva už jste zde možná četli, ostatní kompletně nové. A jeden dokonce od Amit!
Tak že bych vám už tedy sdělila adresu?

Proč mi ta koza v Amitině článku přijde tak vtipná? Já opravdu nejsem Kozkfangirl.
Muunraito je vlastně slovo moonlight přepsané tak, jak by ho řekli v japonsku. Původně jsme chtěli, aby se náš blog jmenoval Hitori ja nai (čti "hitori dža nai), což znamená něco jako ne(být) sám, ne(být) jeden. (Omlouvám se za svůj neprofesionální překlad z japonštiny.) Tato slova se vyskytují v naší oblíbené písni RPG, která pro nás hodně znamená. Bohužel si tuto adresu zabral mnohem dříve někdo jiný, a tak jsme se uchýlily k jednodušší alternativě, která se taktéž pojí s písničkami od SEKAI NO OWARI, ale zároveň se zdá taková nejednostranná, ne spojená jen s jedním fandomem.
Přezdívky nám zůstávají. Nebudeme tak aktivní, jako jsme bývávaly, to vám říkáme rovnou. Naše osobní životy (a to myslím vážně) jsou komplikované a blog není naší prioritou. Budeme však rády, když si na naše články uděláte jednou za uherský rok čas. My se teď taky snažíme.
Tímto bychom vám chtěly poděkovat za čas, strávený zde na blog.cz s vámi. Děkujeme za vaše milé komentáře, které jsou jedním z důvodů, proč tenhle blog nezrušíme, leč necháme ho tu hnít až do konce internetu. Doufám, že se naším přemístěním nic nezmění k horšímu.
Přijdťe se podívat na Muunraito!

Mějte se hezky!
Girri a Amit

PS: Nemůžu si odpustit sem dát tu zmiňovanou písničku RPG. A je mi jedno, že to vypadá jako nějaká dětská kapela. To je prostě japonskej indie pop. A s touhle bombou se s vámi loučíme!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama