Říjen 2015

Setkání s Plačícím andělem a Scrat na Whoconu

6. října 2015 v 21:30 | Plačící anděl
Ahoj všichni!
Píšu ve spěchu, protože už mám jít spát, ale potřebuju vám ještě tohle sdělit:
Scrat (scratilove.blog.cz) a já, Plačící anděl, vedeme blog, sdružující blogující Whoviany. Jistě už o něm víte díky všemožným odkazům v menu a v článcích. No a my jsme se rozhodly, že uděláme v rámci Whoconu jakousi malou akci, kde se členové tohohle sdružení blogujících Whovianů můžou s námi adminkami setkat.
Bude to s nějvětší pravděpodobností 17. 10. v čajovně ve škole, kde se Whocon koná. Omluvte moji neinformovanost. Pokud vás to zajímá, sledujte Whoviansworld.blog.cz a FB stránku Whoviansworld, kde se na setkání budeme domlouvat.
Mějte se a díky,
Plačící anděl

Fakty o nás

5. října 2015 v 15:12 | Plačící anděl, Chlapeček s plynovou maskou |  Uvažujeme
Ahoj, ahoj!
Pokud tohle čtete, znamená to, že jste buď náhodní návštěvníci, nebo jste hrozně trpěliví milí pravidelní čtenáři našeho blogu a za to vám z celého srdce děkujeme.
Předpokládáme, že jste si všimli, jak mizíme a zase se objevujeme, nepíšeme komentáře ani články a obecně prostě kašleme na blog. Mám pocit, že jsem se teď probudila z nějakého snu a uvědomila si, že vlastním s Chlapečkem blog, mám ho ráda, mám ráda jeho očtenáře a pisatele ostatních blogů a nechci, aby to tu jen tak zůstalo ležet ladem. Navíc se blíží druhé narozeniny našeho blogu a děsí mě skutečnost, že za ten rok se tu skoro nic neudálo. V neposlední řadě mám pocit, že jsem se za tu dlouhou dobu neaktivity hrozně změnila nechci, aby mě někdo viděl v nějakém jiném světle (čtěte lepším). ;)
Tudíž jsem přišla na takovou ani ne tak originální, jako spíš zajímavou věc. Každý už někdy slyšel o tagu, kde na sebe prozradíte padesát faktů; jednoduše o sobě dlouho mluvíte a ostatní se o vás hodně dozví. Tak mě napadlo, že by každá z nás napsala 25 faktů o sobě a 25 faktů o té druhé. A realizovaly jsme to: