*EPIC COMEBACK*

23. května 2015 v 19:28 | Plačící anděl |  Uvažujeme
*oslavné famfáry*
こんにちは!
Jak se všichni máte? Ano, já vím. Já vím. Nepřidala jsem článek víc než dva měsíce, za což se vám hluboce a upřímně omlouvám. Omlouvám se i sobě samé, protože celou tu dobu mě to hrozně užíralo. Jenže já jsem prostě neměla sílu ani chuť psát. Jenom občas jsem se dokopala k pár odstavcům o Oslavě zničení Prstenu a pak jsem načala asi dva články, ale jinak nic. Možná to byl takzvaný spisovatelský blok, možná to bylo proto, že jsem objevila kouzlo anime a četla super knihu, takže jsem se věnovala plně tomu, možná proto, že jsem se orientovala spíše na Wattpad a Ask, ale prostě jsem nějak vůbec nebyla aktivní. Ani na většině mých oblíbených blogů jsem nekomentovala, za což se také omlouvám a nedivila bych se, kdyby jste si mě vymazali ze spřátelených (obzavláště Anie a Michelle).
Jak už jsem nakousla, mám rozepsanou spoustu článků na nejrůznější témata. Chtěla jsem, aby první článek po takové době neaktivity byl o Oslavě zničení, ale vzhledem k tomu, že nejsem schopná ho dopsat a navíc zjišťuji, že je docela nudný, přepíšu ho totálně od začátku do konce a teď vám píšu tento článek, abyste si aspoň nemysleli, že jsme s Chlapečkem odešli a už se nikdy nevrátíme. :)
Abych však nepsala jen nějaké omluvné žvásty, můžete se podívat na moje pokusy o kreslení manga (či anime) postav.Toto je mé zatím asi nejpovedenější dílo. Inspirovala jsem se dost vzhledem jedné mé spolužačky, která se ale v této postavičce nepoznala (ale je jí podobná!).


Při bližším pohledu na obličej této dívky si můžete povšimnout podobnosti s Shinrou (Kishitani Shinra) z anime Durarara!!, tahle podobnost však nebyla zamýšlená.


Další obrázek jsem kreslila přesně podle jednoho návodu na Youtube, tudíž to není originální obrázek, ale jen napodobenina. I tak se mi ale docela povedl, takže ho sem dám.


Řekla jsem si, že nakreslím všechny mé kamarádky ze třídy. Nakreslila jsem tři, začala jsem Chlapečka, ale ten se mi nepovedl, takže tu dnes nebude. Slibuji ale, že až budu dávat další várku obrázků, bude tam. Sama se na něj těším.
Tohle je tedy naše spolužačka D. Je silně okopírovaná od předchozího obrázku.


Další je naše spolužačka K. Třetí sem nedám, nepovedla se mi.


Tohle je nějaký random kluk, zřejmě dost nakrknutý. :D


A jako poslední tu mám obrázek Jindry. To není nejhezčí, ale nejdůležitější obrázek v tomto článku. Píšu totiž dlouhou kapitolovou povídku, která se jmenuje Malé světy. Je to vlastně zamilovaný příběh o třech teenagerech, Jindře, Blance a Felixovi. Publikuji ho na svém Wattpadu, ale nechci, aby se objevil tady z několika důvodů. Za prvé: O tomto blogu pravděpodobně ví lidé, kteří kdyby na tu povídku narazili, dopadlo by to velmi, velmi, velmi špatně. Jakože fakt HODNĚ špatně. Tudíž sem na ní nedám přímý odkaz. Jen odkaz na můj profil na Wattpadu, přes který se proklikáte až k té povídce. Ten člověk jí touto cestou nenajde, tím jsem si jistá. Je to jenom moje zvrhlá opatrnost. Nebudu to tady teď řešit. http://www.wattpad.com/user/TimeGwen
Druhý důvod je, že to není úplně můj žánr a mám pocit, že se to sem nehodí. (to je hlavní) Navíc bych tím hrozně zaplácávala blog a tak. (Taky jsem prostě jen líná, ale pššt.)
No, každopádně toto je Jindra z Malých světů. (je to holka)


Tímto se s vámi loučím a doufám, že se konečně dokopu k dopsání nějakého smysluplného článku.
Plačící anděl
PS: Štve mě, že tato přezdívka vypovídá pouze o mé lásce k Doctorovi Who a o ničem jiném. Chtělo by to nějakou univerzální... Ale nebojte, nechám si jí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 23. května 2015 v 19:44 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

2 Irith Irith | Web | 28. května 2015 v 19:35 | Reagovat

Hurá! Já už tě pomalu chtěla definitivně odpískat!
Na článek o Oslavě se moc těším, škoda že nepřijdeš na Radostiny.
Já anime moc nemusím, nelíbí se mi ani ta grafika, takže obrázky ti neocením.
A co třeba si změnit přezdívku na Gilly? :-D

3 placici-andel placici-andel | Web | 30. května 2015 v 10:13 | Reagovat

[2]: Jo, o tom jsem uvažovala,protože je to mnohem praktičtější a hezký,  ale zatím se změna nekoná. :-)

[1]: Koukla jsem se, ale jelikož jsi vyhrála to jedno kolo, tak už jsem nemohla hlasovat.

4 ichi ichi | E-mail | Web | 23. června 2015 v 11:11 | Reagovat

Ty obrázky jsou hrozně roztomilý. :3 Nejvíc se mi líbí Jindra, ta její očka jsou ňufací. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama