Květen 2015

Černobílý svět TT

26. května 2015 v 15:03 | Chlapeček s plynovou maskou |  Uvažujeme
Náš život není kniha ani film. Nemůžete všechny postavy rozdělit na dobré a zlé a obléknout je do černé a bílé, tedy, naopak. Ani postavami nejsme, protože každý píšeme svou knihu, svůj život a i když tam je spoustu postav kolem nás, o nich nerozhodujeme nic. To jak napíšeme svojí knihu ovlivní příběhy ostatních.

*EPIC COMEBACK*

23. května 2015 v 19:28 | Plačící anděl |  Uvažujeme
*oslavné famfáry*
こんにちは!
Jak se všichni máte? Ano, já vím. Já vím. Nepřidala jsem článek víc než dva měsíce, za což se vám hluboce a upřímně omlouvám. Omlouvám se i sobě samé, protože celou tu dobu mě to hrozně užíralo. Jenže já jsem prostě neměla sílu ani chuť psát. Jenom občas jsem se dokopala k pár odstavcům o Oslavě zničení Prstenu a pak jsem načala asi dva články, ale jinak nic. Možná to byl takzvaný spisovatelský blok, možná to bylo proto, že jsem objevila kouzlo anime a četla super knihu, takže jsem se věnovala plně tomu, možná proto, že jsem se orientovala spíše na Wattpad a Ask, ale prostě jsem nějak vůbec nebyla aktivní. Ani na většině mých oblíbených blogů jsem nekomentovala, za což se také omlouvám a nedivila bych se, kdyby jste si mě vymazali ze spřátelených (obzavláště Anie a Michelle).
Jak už jsem nakousla, mám rozepsanou spoustu článků na nejrůznější témata. Chtěla jsem, aby první článek po takové době neaktivity byl o Oslavě zničení, ale vzhledem k tomu, že nejsem schopná ho dopsat a navíc zjišťuji, že je docela nudný, přepíšu ho totálně od začátku do konce a teď vám píšu tento článek, abyste si aspoň nemysleli, že jsme s Chlapečkem odešli a už se nikdy nevrátíme. :)
Abych však nepsala jen nějaké omluvné žvásty, můžete se podívat na moje pokusy o kreslení manga (či anime) postav.