Doctor Who Tag

26. září 2014 v 22:19 | Plačící anděl |  Máme rády
Ahoj!
Tento tag jsem našla na blogu Anie, která ho zas našla někde jinde, takže vůbec nevím, od koho pochází. Doufám, že to nevadí. Mimochodem, tento blog se začíná posouvat někam jinam, protože mám přichystaných (a nenapsaných) pár článků o Pánovi Prstenů. Ale všechno se dozvíme později.
Allons-y do čtení!
1. Jak dlouho jsi Whovian?
Jelikož jsem neviděla všechny Classicy, někteří rýpalové by jistě řekli, že Whovian nejsem. Já na to mám jiný názor. Doctora jsem začala sledovat 1. listopadu 2013. Nejsem si tím stoprocentně jistá, ale vím, že to bylo někdy na začátku listopadu. Whovianem jsem se stala nedlouho poté. To znamená, že jsem Whovian už asi třičtvrtě roku.
2. Nejoblíbenější Doktor?
Desátej!!! Je naprosto super super super. Tennant je skvělej herec, líp by se to snad zahrát nemohlo. Hned za ním se umístil devátý, kterej je pro mě takovým tím "starým dobrým Doktorem". Když slyším znělku k první sérii, vzpomenu si na devátýho a říkám si, že svět je ještě v pořádku.
Jedenáctý je taky skvělý, ale ne lepší než tyhle dva. Capaldiho pořád ještě nedokážu zařadit, vždycky mi to trvá hrozně dlouho. První Doktor-fajn, ale mohla by se víc rozvinout jeho osobnost.
3. Nejoblíbenější společník?
Určitě Donna. Je vtipná, úderná :D, sympatická, hodná, trhlá a není takovou tou obyčejnou společnicí. Catherine Tate jí hraje naprosto úžasně.
Další v pořádí je River, Clara a Kapitán Jack.
4. Nejoblíbenější epizoda?
Blink, Midnight, The Empty child a The Doctor Dances, Aliens of London a World War Three, Partners in Crime, The Unicorn and the Wasp, The Time of Angels a Flesh and Stone, Vincent and The Doctor, The Pandorica opens a Big Bang, The Impossible Astronaut a Day of the Moon, A Good Man Goes to War, Let's kill Hitler, The wedding of River Song, The Rings of Akhnaten, Nightmare in Silver, The Time of the Doctor, The Day of the Doctor, Listen, Time Heist.
Z Classiců pak zatím The Reign of Terror a The Daleks.
5. Nejméně oblíbená epizoda?
Love and Monsters, The Doctor, Widow and the Wardrobe a Vánoční koleda (nevím, jak se to jmenuje anglicky a nepotřebuju to, protože na tenhle díl už se stejně nikdy nepodívám.)
6. Nejlepší příšera?
Plačící andělé a Dalekové. (dalekové jsou strašně roztomilí). Pak asi ta z planety Midnight a možná ti Listen. Jo a možná Silence.
7. Nejhorší příšera?
Asi žádná, všechny jsou něcím hustý. :)
8. Nejdojemnější scéna?
Smrt Desátého Doktora. Když slyším slova Konec času, chce se mi brečet. :D
9. Nejoblíbenější soundtrack z Doctora ?
Epic soundtrack z pátý série, Donna Theme, Clara Theme (názvem si nejsem jistá), Long Song... Miluju hudbu z DW. Je šíleně epická a hrozně geniální.
10. Nejoblíbenější hláška z Doctora ?
Je jich hodně... Mám ráda snad všechny. Prostě když si zadáte do vyhledávače "Doctor Who quotes", tak jsi můžete být jistí, že 98% z nich se mí líbí.

Mějte se dobře a buďte trpěliví ohledně mých článků. Budou!!! :)
Plačící anděl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ubauba Ubauba | 26. září 2014 v 22:47 | Reagovat

Daleci jsou vážně roztomilí...

2 Anie Anie | Web | 28. září 2014 v 14:50 | Reagovat

Jak víš viplnila jsem to dost podobně. Tenhle tag jsem našla na blogu u SueSmith ;-)

3 Scrat Scrat | E-mail | Web | 2. října 2014 v 17:03 | Reagovat

Konečně někdo, kdo má taky neoblíbenou epizodu! U Love and monsters souhlasím, epizoda se mi vůbec nelíbila, ale proč se ti nelíbily ty vánoční speciály? Podle mě Moff dokázal navodit lepší vánoční atmosféru :-) Jinak, je to Christmas Carrol :-)
S ostatním vesměs souhlasím :-) Je zvláštní, že jsem whovianka dýl než ty, protože ty mi přijdeš mnohem zkušenější ohledně DW :D Mě totiž mooc dlouho trvalo, než jsem se vzpamatovala z regenerace 10th, takže jsem sedmou sérii dokoukla někdy v srpnu :D A mezitím jsem hrdě prohlašovala jakej jsem hroznej whovian :-D

4 Plačící anděl Plačící anděl | Web | 2. října 2014 v 18:59 | Reagovat

[1]: A proč ne? :-)

[2]: Jojo...

[3]: Christmas Carol byla taková hrozně šílená, až spíš trapně než vtipně. D., W. and W. mi přišla hloupá tím, že se opičila po Narnii a taky měla celkem divný příběh.
No, ohledně zkušenosti možná jenom blafuju. :D (To já umím. Všechno vždycky vokecám.) A taky je to možná tím, že se na to koukám v Aj a ponechávám anglické názvy a citáty nepřekládám.

5 Michelle Michelle | E-mail | Web | 30. října 2014 v 17:41 | Reagovat

Fíha, máme toho sakra hodně společného :D Absolutně tě v tvém "vkusu" (či jak to nazvat) podporuju. Donna je skvělá, Ten je skvělý... celý seriál je skvělý :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama