I'm still alive!

29. května 2014 v 18:26 | Plačící anděl |  Žijeme
Nedokázala jsem si odpustit název v článku v angličtině. Je to můj oblíbený jazyk, už jen tou zvučností a všemi nejrůznějšími přízvuky, které ho obohacují. Navíc je jednoduchý a dá se v něm rychle mluvit. V psané formě je ale zase lepší čeština, protože dokáže barvitěji popisovat věci a má více synonym. Ale o tom možná někdy jindy.
Jenom jsem chtěla napsat, že tu pořád jsem. Samozřejmě, že prodleva mezi mým posledním článkem a tímto nebyla moc dlouhá, ale přesto raději píšu. Jsem totiž dosti zaneprázdněná...
Také vás chci na něco nalákat. Pokud sledujete Doctora Who, podívejte se na stránku whoviansworld.blog.cz. Jestli máte navíc ještě blog, je to výhoda. Ale víc se dozvíte přímo na té stránce. Admini jsou Scrat a já.
Začala jsem sledovat Pretty Little Liars, a ačkoliv se to Doctorovi nevyrovná, dost mě to baví. :D PLL se hemží tajemstvími, která se bohužel odkrývají jen velmi, velmi pomalu. Pokud jste na romantiku, též doporučuji.
Přináším DW animace od MAKY.OREL, jsou skvělé!
(Kdo neví, to je 9., 10., 11. a 12. Doctor-Eccleston, Tennant, Smith a Capaldi, kterého uvidíme téměř poprvé v osmé sérii. Citát je z nultého dílu čtvrté série s Tennantem, tuším.)
Molto bene!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama